RUSSELL HOBBS 21682-56 TOSTER RETRO VINTAGE CREAM
Bez względu na to, jak mocno przypieczone tosty lubisz, stylowy toster Retro Vintage Cream spełni Twoje wymagania. Od lekkiego zarumienienia po głęboki złocisty odcień - wystarczy ustawić stopień opiekania, aby za chwilę cieszyć się idealnie przygotowanym tostem. Urządzenie posiada wskaźnik, który informuje, ile czasu zostało do końca opiekania.
Russell Hobbs doskonale wie, że tosty jedzone są zazwyczaj na śniadanie, kiedy większość z nas jest w porannym pośpiechu. Dlatego klienci na pewno docenią możliwość przygotowania tostów o 65% szybciej.*
Toster Retro Vintage Cream wyposażono w funkcję "Lift and Look", dzięki której można sprawdzić poziom przyrumienienia pieczywa bez konieczności przerywania pracy urządzenia.


Toster został wyposażony także w opiekacz bułek, który doskonale sprawdza się w przypadku bagietek, croissantów, itp.
Wbudowana taca na okruchy ułatwia dbanie o czystość w kuchni. W każdej chwili można ją bez trudu wysunąć i opróżnić.

CECHY PRODUKTU
- Toster ze stali nierdzewnej na 2 tosty z akcentami w stylu retro
- Wskaźnik odliczający pozostały czas opiekania
- Technologia szybkiego opiekania
- Szybsze opiekanie do 65%*
- Funkcja ‚Lift and look’ pozwala sprawdzić stan zarumienienia pieczywa bez konieczności anulowania opiekania
- Wyjmowana tacka na okruchy
- Funkcja rozmrażania, anulowania opiekania i podgrzewania
- Regulacja stopnia opiekania
- Ruszt do podgrzewania bułek