Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682

 • Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682
 • Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682
 • Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682
 • Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682
 • Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682
 • Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682
 • Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682
 • Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682
 • Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682
 • Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682
 • Braun Oral-B GeniusX 20000 BLACK LUXE EDITION Anthracite Grey EAN 4210201251682
Producent: Braun
Kod produktu: EAN 4210201251682
Gwarancja: 2 lata
1 299,00 zł
657,00 zł
/ szt. Oszczędzasz 49% (642,00 zł).
Out Of Stock

Oral-B Genius X 20000 Luxe Edition Anthracite Grey Szczoteczka elektryczna

 • Aż 10500 ruchów obrotowych na minutę oraz 40000 ruchów pulsacyjnych wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna.
 • 6 różnych trybów czyszczenia, pozwoli Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania. Tryb PRO Clean, tryb WHITE, tryb pielęgnacji dziąseł, tryb SOFToczyszczanie języka oraz tryb personalny - modyfikowalny tryb, dzięki któremu poprzez aplikację będziesz móc ustalić sposób czyszczenia do swoich potrzeb, np. ze swoim stomatologiem. Możliwe jest także skorzystanie z przygotowanych przez Oral-B gotowych trybów czyszczenia personalnego.
 • Wsparcie sztucznej inteligencji - szczoteczka Genius X 20000 to najbardziej zaawansowane urządzenie od Oral-B. Tytuł ten zawdzięcza zastosowaniu sztucznej inteligencji, która analizuje Twój styl szczotkowania, zauważa ewentualne błędy i doradza Ci codziennie, jak maksymalnie zwiększyć skuteczność czyszczenia zębów. Potrafi między innymi doradzić gdzie powinno się zastosować większy nacisk, które strefy jamy ustnej zostały ominięte itp.
 • Profesjonalny timer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo, co 30 sekund, szczoteczka powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. W trybach personalnych, czas szczotkowania może zostać przedłużony, wtedy szczoteczka dopasowuje się do potrzeb określonego profilu.
 • Bielsze zęby już po kilku dniach - Efekt widoczny nawet już na następny dzień! Szczoteczka Oral-B Genius jest w stanie usunąć nawet 100% więcej przebarwień, niż szczoteczka manualna. Ciesz się bielszym uśmiechem już od pierwszych dni używania!
 • Główki końcówek do szczoteczek Oral-B są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób dokładnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.
 • 4 oryginalne końcówki - W zestawie otrzymasz aż 4 oryginalne końcówki CrossAction od Oral-B. Wyposażone w specjalny system ułożenia włosia pod kątem 16°, polerowania i usuwania przebarwień. Dzięki specjalnemu ułożeniu, włosie jest w stanie usunąć zanieczyszczenia nawet z najtrudniej dostępnych przestrzeni międzyzębowych.
 • Dedykowana aplikacja i połączenie Bluetooth, pozwolą Ci profesjonalnie zadbać o zdrowe i białe zęby. Dzięki zaawansowanej aplikacji, będziesz móc między innymi: monitorować informacje o myciu zębów i poszczególnych części jamy ustnej w czasie rzeczywistym, skorzystać z czujnika położenia szczoteczki, zmienić kolor podświetlenia szczoteczki, uzyskać porady na temat skuteczniejszego mycia zębów czy dobrać gotowy program 2 lub 4 tygodniowy, który pomoże Ci osiągnąć cele takie jak wybielenie zębów o kilka tonów, uzyskanie świeżego oddechu itp.
 • Czujnik i wskaźnik nacisku, pomogą Ci kontrolować czy nie naciskasz szczoteczki za lekko lub zbyt mocno, co może mieć zły wpływ na dziąsła. Ponadto, dzięki mapowaniu szczotkowania, będziesz móc sprawdzić w aplikacji, w których częściach jamy ustnej nacisk jest za duży lub za mały.
 • Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 14 dni bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy postawić szczoteczkę na ładującej podstawce, dzięki czemu bateria ponownie się naładuje.
 • Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek dedykowanych dla szczoteczek Oral-B. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!
 • Etui podróżne SMART - Dołączone do zestawu etui, posiada funkcję ładowania szczoteczki oraz dodatkowego innego urządzenia (np. telefonu). Pozwoli Ci to naładować szczoteczkę gdziekolwiek się znajdziesz, bez potrzeby rozpakowywania zestawu.
 • W skład zestawu wchodzą: szczoteczka elektryczna GENIUS X 20000 z wbudowanym akumulatorem, podstawka do ładowania, 4 oryginalne końcówki Oral-B dołączone przez producenta, podróżne etui na szczoteczkę SMART, oryginalne eleganckie opakowanie, instrukcja obsługi oraz dowód zakupu.

 • Pełny zakres pielęgnacji zębów

  Szczoteczki zostały wyposażone w aż 6 różnych trybów czyszczenia, które pozwolą Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania.
   

 • Tryb PRO Clean, uruchamia standardowe, precyzyjne czyszczenie zębów.
 • Tryb WHITE - wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru.
 • Tryb pielęgnacji dziąseł, podczas czyszczenia będzie delikatnie masował dziąsła.
 • Tryb SOFT - zapewni delikatne ale skuteczne czyszczenie, co idealnie sprawdzi się dla osób z wrażliwymi dziąsłami.
 • Tryb oczyszczania języka - perfekcyjnie oczyści język z bakterii, które są jednym z głównych powodów nieświeżego oddechu
 • Tryb personalny - modyfikowalny tryb, dzięki któremu poprzez aplikację będziesz móc ustalić sposób czyszczenia do swoich potrzeb, np. ze swoim stomatologiem. Możliwe jest także skorzystanie z przygotowanych przez Oral-B gotowych trybów czyszczenia personalnego.

Automatyczny Timer

Zastanawiasz się, czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo? Już nie musisz. Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy minie zalecany czas szczotkowania - 2 minuty. W trybach personalnych, czas szczotkowania może zostać przedłużony, wtedy szczoteczka dopasowuje się do potrzeb określonego profilu.

Dodatkowo, co 30 sekund, szczoteczka powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej.

Twój prywatny stomatolog

Szczoteczka została wyposażona w sztuczną inteligencję, która przeanalizuje Twój sposób szczotkowania. Następnie w aplikacji połączonej ze szczoteczką otrzymasz obszerny raport oraz wskazówki jak możesz maksymalnie zwiększyć skuteczność czyszczenia.

Szczoteczka Genius X 20000 zadba o to, żeby Twoje zęby zawsze były białe i zdrowe.

Nawet 14 dni bez ładowania!

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 14 dni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie z włączonym śledzeniem mycia w aplikacji). Podświetlana ikona, poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora i jego rozładowaniu. Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładującą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

Dodatkowo, ładowarka została wyposażona w miejsce na 4 końcówki, co pozwoli Ci przechowywać główki do szczoteczki w higienicznych warunkach.

Wyczyścisz swoje zęby jeszcze dokładniej!

Dołączone główki Cross Action są wyposażone w specjalny system ułożenia włosia pod kątem 16°, polerowania i usuwania przebarwień. Dzięki specjalnemu ułożeniu, włosie jest w stanie usunąć zanieczyszczenia nawet z najtrudniej dostępnych przestrzeni międzyzębowych.

 

Profesjonalna aplikacja Oral-B

Dedykowana aplikacja i połączenie Bluetooth, pozwolą Ci perfekcyjnie zadbać o zdrowe i białe zęby. Dzięki zaawansowanej aplikacji, będziesz móc między innymi: monitorować informacje o myciu zębów i poszczególnych części jamy ustnej w czasie rzeczywistym, skorzystać z czujnika położenia szczoteczki, zmienić kolor podświetlenia szczoteczki, uzyskać profesjonalne porady na temat skuteczniejszego mycia zębów czy dobrać gotowy program 2 lub 4 tygodniowy, który pomoże Ci osiągnąć cele takie jak wybielenie zębów o kilka tonów, uzyskanie świeżego oddechu itp.

Aplikacja dostępna jest w całości w języku polskim.

Twoja prywatna opieka stomatologiczna

Aplikacja stworzona przez Oral-B, pozwala także na stworzenie we współpracy z Twoim stomatologiem specjalnego trybu, dostosowanego idealnie pod Twoje potrzeby. Któraś z części Twojej jamy ustnej wymaga intensywniejszej opieki? Żaden problem! Razem z lekarzem możesz ustawić jakie obszary powinny być mocniej, słabiej, dłużej lub krócej szczotkowane. Aplikacja na podstawie danych wpisanych przez stomatologa będzie Cię informować kiedy powinieneś przejść do innej części zębów a czujnik siły nacisku, wskaże Ci czy nie naciskasz na zęby zbyt mocno lub zbyt słabo.

Oryginalne etui ładujące w zestawie!

W zestawie otrzymasz oryginalne etui podróżne, które pozwoli Ci bezpiecznie przechować Twój zestaw i zabrać go ze sobą, gdziekolwiek zechcesz. Dodatkowo, nasze etui zostało wyposażone w możliwość ładowania indukcyjnego, co pozwoli Ci naładować szczoteczkę w podróży a wbudowane złącze USB umożliwi Ci naładowanie dodatkowego urządzenia np. smartfonu!

W skład zestawu wchodzi:
 

 • Szczoteczka elektryczna Oral-B GENIUS X 20000 Luxe Edition
 • 4 dołączone przez producenta końcówki Oral-B
 • Etui podróżne GENIUS SMART
 • Ładowarka
 • Oryginalne eleganckie opakowanie
 • Instrukcja obsługi

2 lata - Gwarancja udzielana przez sprzedawcę na okres 24 miesięcy.

2 lata
Opinie użytkowników
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Poleć ten produkt:

Jeżeli chcesz poinformować swojego znajomego o produkcie, który Twoim zdaniem może go zainteresować, skorzystaj z poniższego formularza.

Do:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Możesz podać więcej adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami
Podpis:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Treść:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
pixel